Info Senice

Příspěvky články

galerie

web info.senice

Není oficiálním webem OU SENICE

CLUB SENICE
Hlavní 25
Senice 29001
+420 777780671 - pouze SMS
infosenice@gmail.com
info@senice.cz

Informační kanály – formulář

Vážení občané, návštěvníci a příznivci naší obce.

Chceme zlepšit vzájemnou komunikaci a především Vás chceme lépe a rychleji informovat.

Jak je poslední dobou vidět i v naší zemi, vážná krizová situace může nastat rychle a z nenadání a proto i náš obecní úřad rozšiřuje možnosti vašeho informování o nové, především mobilní kanály. Je to logické, živly dokáží vyřadit energetickou síť a pak nám není nic platná televize ani internet. Ale mobilní telefony téměř vždy fungují. A proto Vám doporučujeme, přihlásit se, na formuláři níže, alespoň k příjmu krizových SMS zpráv.

Ale máme tam pro Vás nabídku i dalších možností komunikace, včetně formuláře na stránkách obce a nebo třeba i prostřednictvím aplikace WhatsApp. Tuto aplikaci používá stále více lidí na mobilních telefonech ale již není v takové povědomosti, že ji lze jednoduše provozovat i na počítači – WhatsApp web.

O e-mailu není třeba se nijak zvláště rozepisovat, s tím si dnes již téměř všichni rozumí.

No a nyní nám můžete, prostřednictvím tohoto dotazníku, poslat informace, o co a jakým způsobem komunikace budete mít zájem. Nezbytnou podmínkou je také udělení souhlasu s použitím poskytnutých údajů pro Vaše informování.

Formulář pro poskytnutí kontaktních údajů

Upozorňujeme, že zde uvedené souhlasy můžete tímto formulářem kdykoliv zaměnit nebo odvolat.
Pokud nemáte zájem o žádné informace, odejděte z této stránky a nic nevyplňujte. Jinak, červenou * jsou označeny povinné informace.
Pomozte nám rozšířit tyto informace mezi další spoluobčany a předejte jim odkaz na tento formulář. Děkujeme.

Přejít nahoru