Info Senice

Příspěvky články

galerie

web info.senice

Není oficiálním webem OU SENICE

CLUB SENICE
Hlavní 25
Senice 29001
+420 777780671 - pouze SMS
infosenice@gmail.com
info@senice.cz
Pozvánkka na výroční schůzi TJ 2024
Tak se nám sešel rok s rokem

A opět zveme členy, sponzory a podporovatele na
výročku
TJ REKREA Senice
„CLUBU“

Organizace bude stejná jako každý rok. Chtěl bych Vás požádat aby jste se nahlásili, kdo bude ochoten postarat se o prezenčku – mandátová komise – a která děvčata/ženy se postarjí o zápis. Za to Vám předem děkuji.
Také nebude od věci, když si krátké poinformování připraví vedoucí oddílů a činností. Rybáři, pinčes a cvičení.
Minulou schůzi jsem byl požádán aby se na výročce přednášela finanční zpráva. Je pravdou, že poslední dobou jsme to s hospodářem/kou neměli jednoduché a já na to vždy zapomněl. Nicméně, na minulé schůzi jsme zvolili novou hospodářku a tak jsem rád, že se tohoto úkolu zhostí ta nejpovolanější osoba.
Co se týká hostů, zveme na schůzi pana starostu obce s doprovodem a to nejen za velkou podporu, které se nám ze strany obce dostává ale aby nám také něco řekl o připravovaných akcích ohledně sportovní haly a sportovišť. Dále zveme VIP členy – zástupce vedení AGD Senice a.s., i když to budou zároveň členové spolku, je potřeba také touto cestou vyzdvihnout a poděkovat za velkou podporu, které se nám od AGD dostává, a pana Chytila, zástupce společnosti CH+S SERVIS, s.r.o. Prosím Vás, kdybych na někoho ještě zapomněl, neváhejte a připomeňte mi. Díky
A poslední věc, po ukončení schůze se nerozcházejte, bude něco málo pokračování.

Přejít nahoru